Головна / Сад-город / Чорна смородина Краса Львова

Чорна смородина Краса Львова

Краса Львова – середньопізній, крупноплідний сорт чорної смородини. Має дуже багато позитивних відгуків, як від аматорів, так і від садівників професіоналів. Сорт часто використовується для посадки у промислових масштабах.

Коротка характеристика смородини «Краса Львова».

  • Дозрівання: з 20 липня.
  • Ягода: масою 1,5-4,5г.
  • Урожайність: до 3-5кг.
  • Висота: 1,5 м.
  • Морозостійкість: до -32гр.
  • Стійкість: висока.

Опис смородини сорту «Краса Львова»

Сорт смородини Краса Львова — отриманий шляхом схрещування сортів Загадка і Лінтяй селекціонерами на прізвище Шастопал в 1985році у філії Львівського Інституту садівництва УААН.

Сорт отримав дуже серйозні якості: стійкість до майже всіх захворювань (стійкість до мучнистої роси, антракнозу, септоріозу), крупно плідність, придатність до механізованого збору врожаю. У сортовий реєстр України внесений з 2000 року, і рекомендується для промислової посадки, за схемою в ряду 0,5-0,7 м., міжряддя від 2,5 — 2,7 м.

Ягода великих розмірів, і має вагу від 1,5 до 4,5 грамів, на забарвлення чорна як і вся смородина. Шкірочка середньої товщини, еластична, міцна, з сухим відривом. М’якоть густа, бурого кольору, приємного кисло-солодкого смаку (4,0 — 4,25 бала); містить 13% сухих речовин, до 6,7% цукрів, 1,8-3,1% органічних кислот, 228 — 270 мг вітаміну С, в залежності від умов року.

Плоди щільні відмінних смакових якостей, при повному визріванні не обсипаються, що в промислових насадження дуже важливо, так само має прекрасну транспортабельність і зберігання, застосовується в технічній переробці для джемів, варення і винних виробів, радиться застосовувати в свіжому вигляді.

Кущ середньої сили росту, слабо розлогий, добре облиственний. Пагони середньої товщини, прямі. Листя темно-зелені; верхня лопать сердцевидна, велика. Кисті середні або короткі, розташовані густо.

Читайте також

Часник Рокамболь

Часник рокамболь, слонячий часник/цибуля — багаторічна трав’яниста рослина, що відноситься до роду цибульних. Ця рослина …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *