Головна / Вікна / Переваги сучасних дерев’яних вікон

Переваги сучасних дерев’яних вікон

Сучасні дерев`яні вікна
Сучасні дерев`яні вікна

Сучасні дерев’яні євровікна — це досконала віконна конструкція. Маючи найбільш естетичний зовнішній вигляд, такі вікна підходять для дитячих кімнат, спалень і віталень, кабінетів, кухонь і будь-яких інших приміщень.

Що таке сучасне вікно?

  • Конструктивно сучасне дерев’яне вікно являє собою раму із стулками, в які вставлені одно- або двокамерні склопакети.
  • Всі елементи конструкції щільно підігнані на високоточному деревообробному обладнанні.
  • Міцність з’єднання і герметичність стику забезпечують ущільнювачі, які зберігають еластичність протягом всієї експлуатації вікон, витримуючи і перепади температур, тривалий вплив сонячного ультрафіолету.
  • Для євровікон з дерева вибирають деревину сосни, модрини, дуба та інших порід. Стулки роблять з тришарового клеєного бруса. Для склеювання деревини використовують клей на природній основі.

Сучасна спеціальна фурнітура для дерев’яних вікон розрахована на величезну кількість циклів відкривання і закривання, забезпечуючи щільне прилягання і легке управління стулками. Ручки, петлі, замикаючі механізми стійкі до вологи і зберігають початковий зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації.

Пластикові та дерев’яні вікна зі склопакетами практично подібні за функціональним характеристикам. Вся різниця полягає в матеріалі рам і стулок. Тому більш доречно порівняння сучасних вікон з «столяркою» – дерев’яними вікнами, які в багатьох будинках залишилися ще з радянських часів.

Переваги сучаних вікон з дерева
Переваги сучаних вікон з дерева

В той період держава прагнула забезпечити людей житлом, тому практикувалося масове будівництво, для якого потрібно багато віконних конструкцій. При цьому точність вирізки пазів під скла і фурнітуру залишалася низькою, страждала і сама збірка віконних стулок. Крім того, недостатньо уваги приділяли сушці і вибракування деревини, що в подальшому призводило до збільшення дерева, а потім стулки перекошувало або заклинювало.

Послаблення контролю виконання будівельно-монтажних операцій, що спостерігалося в кінці 1960-х — початку 1970-х років, теж позначилося на точності складання і встановлення віконних конструкцій. А адже вікна саме тієї епохи ще стоять у багатьох будинках, що в більшості випадків і визначає відсутність герметичності віконних сполук, нещільне закривання і малопривабливий вигляд.

При цьому своєчасна заміна лакофарбового покриття, ні ремонт дерев’яних елементів не дають очікуваного результату. Створити затишні умови в кімнатах можна тільки після повної заміни радянської «столярки» і краще — на дерев’яні євровікна.

Переваги сучасних вікон з дерева

Гарні вікна з дерева
Гарні вікна з дерева
  • Точна підгонка всіх деталей вікна.
  • Надійна і довговічна фурнітура.
  • Добре просушена деревина без дефектів.
  • Високі звукоізоляційні і теплозберігаючі характеристики склопакетів.
  • Щільне з’єднання склопакета з рамою завдяки ущільнювачу.
  • Та й виглядають сучасні дерев’яні вікна просто шикарно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *