Головна / Вікна / Чи варто ставити пластикові вікна

Чи варто ставити пластикові вікна

Останнім часом пластикові вікна завоювали у населення великий авторитет. На вулицях міста, в друкованих виданнях і навіть на транспортних засобах ми все частіше бачимо рекламні заставки, щити, банери виробників пластикових вікон. За кордоном масова зміна вікон відбулася раніше, ніж у Росії чи Україні. Цьому є свої причини, наприклад, одна з причин — недовіра до всіх речей і ідей, що прийшли із Заходу.

Чи варто ставити пластикові вікна
Чи варто ставити пластикові вікна

Вперше про заміну дерев’яних вікон на пластикові почали говорити в Америці. Новий формат вікон тоді не зацікавив виробників. Здійснення ідеї відбулося в Німеччині фірмою Trocal в 1954 році (з тих пір конструкція вікон постійно вдосконалюється). Спробуємо розібратися і знайти причини, які спонукають людей міняти не ідеальні, але добре себе зарекомендувавші дерев’яні рами на рами з нового і маловідомого для населення пластику.

Вікна з пластику носять назву ПВХ (Полівінілхлорид) вікна.

Що таке ПВХ? Це полімер — речовина, синтезована з нафтопродуктів. ПВХ за своїми властивостями залишає дерево набагато позаду. Подібно до всіх полімер, ПВХ досить довговічний. По своїй міцності перевершує дерев’яні конструкції. Ні сонячні промені, ні волога, ні мікроорганізми не здатні завдати ПВХ рамам ніякої шкоди. Пластикові вікна не пускають в будинок холод взимку і спеку влітку, витримують морози до -50 ° С і жару до +60 ° С.

Основні причини установки вікон з пластику:

  • «Витривалість» ПВХ вікон
  • Довговічність пластикових конструкцій (можуть служити в помірному кліматі до 40 років)
  • Пластикові вікна мають більш щільним притиском стулок до рам (завдяки якісній фурнітурі і гумовим / силіконовим ущільнювачам), що покращує тепло-та звукоізоляцію.
  • Підвищена тепло-і звукоізоляція
  • Стовідсоткова герметизація

Ми перерахували основні причини, за якими слід зупинити вибір на ПВХ вікнах. Наступні причини не настільки важливі, але теж мають місце:

Звичні шпінгалети, які неабияк приїлися, замінені на зручні поворотні ручки, завдяки чому відкрити вікно тепер не складає ніяких труднощів і вимагає мінімум зусиль. Є можливість вибору площини і режиму відкриття стулки.

І, нарешті, аргумент, який носить досить суб’єктивний характер. Сьогодні відбувається масовий перехід з дерев’яних вікон на ПВХ вікна. Багато державних, а тим більше, комерційні установи вже зробили цю міні-еволюцію. У такий час, коли навіть у твоїх сусідів не звичайні, а ПВХ вікна, хочеться отримати нововведення і в себе в квартирі. Отже, остання причина, по якій слід встановлювати в будинку пластикові вікна це мода 🙂

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *