Головна / Вікна / Москітні сітки

Москітні сітки

Москітні сітки перешкоджають проникненню мух, комарів, пуху та інших тварин, і пилу. Щоб захистити себе від цих неприємностей, краще всього укомплектувати пластикове вікно чи двері протимоскітною сіткою. Існує два види кріплення сітки до вікна: шторна і рамкова.

Москітні сітки
Москітні сітки

Шторна сітка відрізняється від рамкової тим, що згортається в алюмінієвий короб, а рамкова же фіксується спеціальними скобами. Плюс шторних протимоскітних системи полягає в тому, що вони підходять до всіх типів вікон: дерев’яним, пластиковим, зі склопакетами і без. Вони легко можуть бути встановлені на балконні двері, мансарди і тераси.

Протимоскітні сітки не можуть похвалитися хорошою сумісністю з усіма типами вікон ПВХ, зате вони непомітні для очей, у використанні вони прості і надійні комфортабельні, естетичні, довговічні і найбільш ефективні в захисті.

Протимоскітна сітка, змотана і захищена від негоди, знаходиться в невеликому алюмінієвому коробі. Рух сітки здійснюється по бічних направляючих. Щітки на кінцевій планці, а також в направляючих забезпечують надійну ізоляцію. Спеціальний профіль кінцевої планки дозволяє висувати і фіксувати протимоскітну систему в будь-якому положенні.

Догляд за сіткою досить простий — її досить лише протерти вологою ганчіркою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *