Головна / Меблі / Крісло керівника

Крісло керівника

Який предмет офісних меблів можна назвати найбільш значимим або комфортним? — Звичайно крісло! Це дійсно незаперечний факт. Зрозуміти наскільки гарне крісло тільки за зовнішнім виглядом практично нереально. Воно в обов’язковому порядку має трансформуватися під кожного користувача персонально.

Крісло керівника
Крісло керівника

Висота сидіння повинна без проблем регулюватися, відповідати росту людини. Ідеальним для хребта є положення, яке зазвичай порівнюють з латинською буквою S. Його глибина повинна дозволяти хребту повністю розслабитися. В останніх сучасних моделях передбачена спеціальна опора для попереку.

Крісло керівника в обов’язковому порядку оснащують регулятором пружини гойдання. Що дозволяє розслабитися і м’яко відкидатися назад. Сидіння обладнають підлокітниками, які дозволяють приймати на себе вагу рук і знімають тягар із плечей. Невід’ємним елементом також є присутність регулювання кута нахилу спинки крісла.

Оббивку сидіння керівника в основному роблять з натуральної, дорогої, якісної шкіри. Вибір колірної гами зазвичай зупиняється на класиці: чорний, темно-коричневий, бордо, темно-сірий і т.д. Колір повинен відповідати обстановці кабінету керівника.

Що стосується ніжок, підлокітників і хрестовин крісел, то їх виробляють з різного роду матеріалів. Переважно всього для такого роду сидінь вибирають цінні породи дерева або хромованого алюмінію.

Кожен керівник стикається з проблемою вибору і покупки крісла. Визначити яке сидіння буде найкращим для нього не завжди легко. Спочатку наш погляд зупиняється на дизайні крісла, потім тільки ми цікавимося його якістю. Фахівці сьогодні рекомендують при виборі стільця просто провести руками по його кромці. У якісних меблів кромки дуже гладкі на дотик і не мають властивість чіплятися навіть за тонку або дуже тонку, тканину. Крісло не має мати гострих кутів і всі кріплення фурнітури приховані від очей.

Читайте також

Як розмістити меблі

Перше питання, яке виникає перед новосіллям, — як правильно розподілити площу, максимально забезпечивши потреби кожного …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *