Головна / Меблі / Шкіряні меблі

Шкіряні меблі

Для багатьох людей диван став не просто частиною інтер’єру, а чимось близьким і рідним. Кожен день, приходячи з роботи і занурюючись у його м’які обійми, ми розуміємо, що кращого бути не може.

Шкіряні меблі
Шкіряні меблі

А щоб диван радував не один і не два роки, він повинен легко чиститися, а також не вигоряти. Але тільки хімічно оброблений матеріал може володіти даними властивостями. Виходить, що шкіряні меблі не такі вже й натуральні? Правильно, і не вірте рекламі, де йдеться про протилежне, адже натуральність закінчується на самому понятті «шкіра».

Отже, що ж собою представляє шкіряний матеріал? Для пошиття меблів використовується шкіра великої рогатої худоби, яка після оброблення сортується залежно від якості вироблення, а також від її товщини.

Варто відзначити чотири основні категорії, тому що від них залежить вартість продукції.

  • верхній шар шкіри, завдяки порам якого шкіра краще «дихає», а також більш еластична.
  • тонка й м’яка шкіра.
  • тонка і жорстка шкіра.
  • жорстка і товста шкіра, відповідно працювати зі шкірою даної категорії вкрай складно.

Як вибрати шкіряні меблі?

Також на ціну виробу впливає фактор, з якої категорії зроблені бічні і задні частини меблів (цілком логічно, що у дорогих меблів використовують одну категорію на всі частини). Звичайно, ціна залежить і від конфігурації моделі, від подушок (відстібаються вони чи ні). Якісні дорогі меблі зазвичай мають механізм «французької розкладачки», але не варто перетворювати диван на двоспальне ліжко, тому що все-таки це вважається гостьовим варіантом.

А щоб визначити якість подушок обов’язково варто провести експеримент: сядьте на диван і, вставши з нього, подивіться, наскільки швидко зникнуть складки. Чим швидше — тим вище рівень шкіри.

Така дрібниця як шов має стати для вас важливим елементом. У хороших меблів шов акуратний, прямий, без отворів від голок. Не дивуйтеся, якщо побачите подвійні шви або шви химерної форми, адже складний, але в той же час акуратний шов — ознака високої якості. Не варто купувати меблі по частинах (диван зараз, а крісло через тиждень) і ні в якому разі не купуйте меблі «по картинках».

Якщо Ви вирішите купувати шкіряні меблі, не забудьте про наші поради — вони допоможуть Вам стати більш обізнаним в цьому питанні. Природно, що шкіряні меблі не можуть коштувати дешево, але в більшості випадків виробники намагаються запропонувати оптимальне співвідношення ціни і якості.

Читайте також

Як розмістити меблі

Перше питання, яке виникає перед новосіллям, — як правильно розподілити площу, максимально забезпечивши потреби кожного …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *