Головна / Будівництво / Мангал з цегли

Мангал з цегли

Ще в давні часи вогнище посідало головне місце в будинку. За допомогою нього готувалася їжа, відбувався обігрів і охорона житла. Тому і в наш час людина прагне до вогню, побудувавши в будинку або на ділянці мангал з цегли.

Мангал з цегли
Мангал з цегли

Піч-барбекю всередині будинку слід встановлювати за попередньо ретельно обдуманого плану по установці димоходу, підготовці фундаменту і інших нюансів, щоб приміщення не заповнювалося гаром і запахом їжі.

Вибір розташування мангала на ділянці

Мангал для своєї ділянки можна купити, зробити на замовлення. Якщо ж своїми руками будуємо з цегли, тоді отримуєте вдвоє більше задоволення: гордість за зведену конструкцію і приготування смачних страв на свіжому повітрі, які оцінять члени сім’ї і ваші гості. Визначаючись з місцем установки мангала з цегли, не забувайте, що це стаціонарна конструкція, тому слід будувати його якісно для служби на довгі роки.

Враховуйте такі фактори:

  • Особливості рельєфу
  • Ландшафтний дизайн
  • Напрямок вітру
  • Безпека по відношенню до інших будівель
  • Близькість до місця відпочинку, щоб зручно було подавати страви, приготовані в такій прекрасній конструкції
  • Заздалегідь розподіліть місця, де будуть зберігатися дрова чи вугілля, зола, спеціальні пристосування для приготування м’ясних страв.

Якщо будуємо з цегли мангал своїми руками, то не забувайте про навіс над конструкцією, тому що для нього потрібно зробити закладку на стадії будівництва.

Розміри мангала

Вибравши основне розташування мангала з цегли та інших підсобних приладь, визначаємося в його пропорціях. Проект можна скласти самостійно, якщо є в цьому досвід, або замовити у фахівців. Будуємо з цегли барбекю по наочному малюнку. За допомогою нього буде набагато простіше розрахувати розміри, витрата основного і оздоблювального матеріалу.

Мангал з цегли повинен бути зручний при експлуатації, а значить необхідно підібрати чіткі розміри:

  •  Висота мангала — це відстань від землі до вашого зап’ястя;
  •  Довжину внутрішньої топки будуємо з цегли в межах метра. Такий розмір ідеально поміщає шампура в потрібній вам кількості;
  •  Зовнішні розміри можуть бути різними, залежно від дизайну конструкції. Пропонується стандартна модель з висотою 60 см і довжиною 140 см.

Для мангала з такими габаритами необхідно придбати цеглин у кількості 100-200 штук. І/або 40-50 вогнетривких цеглин.

Читайте також

Підвал своїми руками. Стіни та підлога

У даній статті спробуємо розібратись як будувати підвал власноруч. Розглянемо детально стіни та підлогу підвалу. …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *