Головна / Підлога / Ванна вбудована в підлогу

Ванна вбудована в підлогу

Оформлення сучасних ванних кімнат стає все більш оригінальним. Самі ванни з волі дизайнерів набувають нових і деколи абсолютно непередбачуваних форм і функціоналів — наприклад, нерідко вони поєднують в собі функції хитромудрих масажерів і джакузі. Серед усієї цієї пишноти і різноманітності є особливий варіант — вбудовані в підлогу ванни.

Ванна вбудована в підлогу
Ванна вбудована в підлогу

Ванни в підлозі дозволяють при звичайному купанні уявити себе на березі моря або іншої водойми — особливо, якщо дизайнерське оформлення ванної кімнати навіває і підкреслює це відчуття. Відблиски і віддзеркалення створюють у кімнаті неперевершений ефект.

Варіанти розміщення ванни в підлозі

Найбільш естетичним і зручним вважається варіант, коли ванна вбудовується в підлогу досить великої за габаритами кімнати. Ванну круглої або овальної форми можна розмістити у відносно невеликому приміщенні. Рекомендується встановлювати їх впритул до стіни або в кутовому положенні.

Крім того, необхідно враховувати, що в крихітній кімнатці така поглиблена в підлогу ванна може виявитися просто небезпечною. Щоб модна оригінальна ванна стала ще й зручною, потрібно врахувати вплив різних чинників. Дуже важлива комфортність занурення в таку ємність. Вибиратися з цього дива дизайну і техніки теж повинно бути легко і приємно. Простір навколо ванни варто зробити якомога менш слизьким. А кількість води, що розплескалася навколо, може прямо залежати від кількості людей, які скористаються такою ванною кімнатою, а також від їх звичок.

Фото ванної у підлозі

Функціонал, монтаж і технічні нюанси

Подібні види ванн найчастіше оснащуються безліччю різноманітних функцій. До них відносяться, наприклад, джакузі або різні види гідромасажу. Можливо, функціоналом ванни будуть передбачені спеціальні, особливим чином, направлені струмені. Вони мають створити плескіт і брижі, що нагадують морські хвилі.

Всі ці модні супер-можливості вимагають особливої уваги при монтажі вбудованої ванни. Розміщення її в підлозі створює ще більше додаткових складнощів, оскільки підводка електрики і води повинна бути прихована. І в той же час купіль повинна бути розміщена досить зручно для доступу в разі ремонту чи регулювання будь-яких параметрів.

Сама чаша ванни може бути виготовлена з різних матеріалів. Лідером в очах сучасного споживача залишається всюдисущий акрил, що володіє достатньою красою і міцністю. Акрилові ванни володіють хорошою теплоізоляцією, тобто вода в такій ємності остигає набагато повільніше, ніж у більш теплопровідному металі.

Якщо ви — людина з консервативними поглядами на сантехніку, то шукайте «свою» ванну серед моделей із сталі або чавуну. Сталь давно зарекомендувала себе з дуже хорошого боку. Традиційний чавун володіє великою вагою, але ємності, зроблені з нього, відрізняються довговічністю і надійністю. При установці такої важкої ванни потрібно ще на етапі проектування подбати про посилення конструкцій, що підтримують її.

Щоб відчуття приємного пляжу зберігалося постійно, буде потрібно і навколишній простір ванної кімнати оформити відповідним чином. Творчість дизайнерів в цьому випадку нічим не обмежена. За допомогою різноманітних водостійких матеріалів втілюється майже будь-яка мрія про ідеальне приміщення з ванною — міні водоймою.

Ви можете поділитися своєю думкою по темі або задати питання — просто напишіть свій коментар до статті.

Читайте також

Підлога в підвалі

Підлога в підвалі досить важлива при обробці приміщення, оскільки це велика площа, через яку може …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *